Kontakt

 

Kontakt

Polski Teatr Tańca
siedziba i studio prób: ul. Kozia 4, 61-835 Poznań
centrala: +48 61 8 52 42 42/41 
sekretariat/fax: +48 61 8 53 23 70
e-mail: teatr@ptt-poznan.pl

teatr czynny: pon.-pt., godz. 9:00-17:00

Dyrektor
Iwona Pasińska
i.pasinska@ptt-poznan.pl

Zastępca dyrektora
Adriana Mikołajczak
a.mikolajczak@ptt-poznan.pl

Sekretariat
Małgorzata Andrzejewska
teatr@ptt-poznan.pl

Główna księgowa
Weronika Grabowiecka
w.grabowiecka@ptt-poznan.pl

Księgowość
ksiegowosc@ptt-poznan.pl

Koordynator ds. produkcji
Natalia Gorzelańczyk
n.gorzelanczyk@ptt-poznan.pl

Kuratorka - koordynatorka ds. programowych
Anna Królica
a.krolica@ptt-poznan.pl

Specjalista ds. PR
Regina Lissowska-Postaremczak
r.lissowska@ptt-poznan.pl

Specjalistka ds. impresaryjnych
Ewelina Chatłas
impresariat@ptt-poznan.pl

Menadżer
Andrzej Kryczka
a.kryczka@ptt-poznan.pl

Koordynator ds. artystycznych
Katarzyna Rzetelska
k.rzetelska@ptt-poznan.pl

Zamówienia publiczne / kadry
Urszula Kasprzak
zam.publ@ptt-poznan.pl

Dział techniczy i obsługi spektakli
Grzegorz Okupniak
techniczny@ptt-poznan.pl 

Asystent ds. kostiumów i rekwizytów
Adriana Cygankiewicz
a.cygankiewicz@ptt-poznan.pl

Numer konta
37 12 40 65 95 1111 0010 31 35 6636
PEKAO. S.A. Oddział w Poznaniu