22.08.2017
Żniwa | teatr #NAWOLNYM
żniwa_fot_a_grabowski
żniwa_fot_a_grabowski

22 sierpnia o godz. 20.00 zapraszamy na "Żniwa" w reż. Igora Gorzkowskiego i chor. Iwony Pasińskiej na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania w ramach cyklu wydarzeń kulturalnych #NAWOLNYM.

Miasto Poznań drugi rok z rzędu zaprasza mieszkańców do udziału w  wydarzeniach kulturalnych, które odbędą się latem na Wolnym Dziedzińcu. Na przełomie czerwca lipca będą filmy, warsztaty i koncerty. W sierpniu na dziedzicu Urzędu Miasta Poznania zaprezentują się najpopularniejsze polskie teatry.
Wszystkie wydarzenia będą bezpłatne. Wstęp na filmy, warsztaty i koncerty będzie wolny. Na spektakle teatralne rozdanych zostanie 8 tysięcy wejściówek. - Wydarzenia kulturalne Na Wolnym są symbolem otwarcia Poznania na kulturę. Są dostępne dla wszystkich, bez względu na możliwości finansowe. Dla mnie to jedna z najważniejszych inwestycji. Ubiegłoroczne zainteresowanie spektaklami teatrów Krystyny Jandy to dowód, że poznaniacy tej kultury potrzebują. Z satysfakcją oddajemy dziedziniec urzędu im i artystom - podkreśla prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak - Tego lata wachlarz wydarzeń, na jakie zapraszamy, jest bardzo szeroki. Szczególnie serdecznie zapraszam dzieci, bo specjalnie dla nich przygotowano kilka naprawdę ciekawych spektakli łączących teatr i muzykę.

SPEKTAKL Z BEZPŁATNYMI WEJŚCIÓWKAMI*

Czytaj więcej o #NAWOLNYM | Repertuar teatr #NAWOLNYM | * Wejściówki dostępne tylko w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44)