19.06.2021
Artyści Polskiego Teatru Tańca wyrażają ruchem równość, sprawiedliwość i troskę o Ziemię
rops
rops1
rops2
rops3
ROPS

19 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy na Facebooku oraz YouTubie Polskiego Teatru Tańca na premierowy pokaz pięciu etiud, stworzonych przez artystów-tancerzy PTT w ramach projektu „Taniec (Twoim) celem”.

To artystyczne działanie na rzecz zrównoważonego rozwoju, tj. zaspokajania potrzeb współczesnych społeczeństw w sposób nieograniczający możliwości rozwojowych przyszłych pokoleń i w poczuciu odpowiedzialności środowisko. 

A już w przyszłym tygodniu, w sobotę 26 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy online, na rejestrację rozmównicy poświęconej wizji „sprawiedliwego miasta”, z udziałem wspaniałych prelegentek: Stelli Gołębiewskiej, Pełnomocniczki Prezydenta Miasta Poznania ds. Polityki równościowej, Marty Mazurek, przewodniczącej Zespołu ds. Polityki Równości i Różnorodności powołanego przez Prezydenta Poznania oraz Moniki Zembrzyckiej, Zastępczyni Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu.

Etiudy powstały w ramach projektu Tworzenie sprawiedliwych miast: Włączenie Agendy 2030 do polityki lokalnej (w czasach dużych ruchów migracyjnych i uchodźstwa, który wzmacnia role miast i samorządów lokalnych w realizacji celów Agendy 2030.

Projekt jest realizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ze środków UE w ramach programu DEAR.

Zobaczcie własne utwory artystów Polskiego Teatru Tańca!

Zapowiedź rozmównicy Shaping fair Cities - tworzenie sprawiedliwych miast

#PolskiTeatrTańca #sprawiedliwemiasta #inourhands #inourcities #ROPS