09.12.2020
Inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca przeniesiona na Międzynarodowy Dzień Tańca 2021

W związku z utrzymującą się sytuacją epidemiczną i obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, w uzgodnieniu z naszym Organizatorem - Samorządem Województwa Wielkopolskiego - podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu terminu inauguracji własnej siedziby Polskiego Teatru Tańca przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu na Międzynarodowy Dzień Tańca, 29 kwietnia 2021 roku.

Mamy nadzieję, że w tym czasie, z większą niż obecnie swobodą w społecznych kontaktach, będziemy mogli cieszyć się ze spotkania we wspólnej przestrzeni i dzielić radość z tak ważnej dla naszego Teatru chwili.

Również premiera „Kurki wodnej” w reżyserii Igora Gorzkowskiego i choreografii Iwony Pasińskiej odbędzie się w innym terminie.

Budowa własnej siedziby przebiega zgodnie z harmonogramem. Polski Teatr Tańca przenosi się do nowego miejsca w grudniu tego roku. 

Niezmiennie pozostajemy dla Państwa otwarci w sensie wirtualnym - zapraszamy do śledzenia oferty online Polskiego Teatru Tańca na www.ptt-poznan.pl oraz Facebooku www.facebook.com/ptt.poznan.

O poszczególnych wydarzeniach będziemy przypominać osobnymi komunikatami.

Życzymy dużo zdrowia i do jak najszybszego zobaczenia na żywo!

fot. Andrzej Grabowski