09.04.2021
Świąteczny trening z Julią Hałką
Świąteczny rabat na zajęcia z Julią Hałką

#ćwiczMY online z Julią Hałką, tancerką Polskiego Teatru Tańca, by wzmocnić swoje zdrowie, polepszyć kondycję, odzyskać lekkość po przyjemnościach stołu, jakie Wielkanoc - co tu kryć - przynosi. Przedłużamy dostępność 5 zajęć Body Workout na naszej platformie VoD do 9 kwietnia. Kuszący rabat to tylko jeden z powodów, dla których warto się zdecydować na świąteczny rozruch!

Body workout to trening nastawiony na wzmacnianie oraz modelowanie różnych grup mięśni, a także na poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu. Od 22 do 26 marca premierowe warsztaty poświęcone tej formie ruchu poprowadzi dla Państwa Julia Hałka z Polskiego Teatru Tańca. 

Opis zajęć: lekcja składa się z 3 części: rozgrzewki, treningu interwałowego oraz schładzania. 

Podczas pierwszej części zajęć zwrócimy uwagę na mobilizację stawów, odpowiednio je przygotujemy do części interwałowej. Druga część polegać będzie na naprzemiennych ćwiczeniach o większej i mniejszej intensywności. Trzecia cześć poświęcona będzie rozciąganiu oraz stopniowemu schładzaniu i uspokajaniu organizmu. 

Dla kogo: zajęcia kierowane są do osób dorosłych, które na co dzień mają styczność z ruchem (nawet minimalną) oraz świadomość ciała. Lekcje prowadzone będą na różnych poziomach zaawansowania, można je indywidualnie dostosować do swoich możliwości. 

Jak się przygotować do zajęć: potrzebne będą wygodne strój sportowy oraz buty.

 

Jak wziąć udział? 

Dostęp do zajęć uruchomiliśmy dla Państwa na platformie VOD: vod.ptt-poznan.pl

 

Dzień 1

Dostęp: 

https://bit.ly/Dzień1

Kod rabatowy: Pisanka1

 

Dzień 2 

Dostęp: 

https://bit.ly/Dzień2

Kod rabatowy: Pisanka2

 

Dzień 3

Dostęp: 

https://bit.ly/Dzień3

Kod rabatowy: Pisanka3

 

Dzień 4 

Dostęp: 

https://bit.ly/Dzień4

Kod rabatowy: Pisanka4

 

Dzień 5

Dostęp: 

https://bit.ly/Dzień5

Kod rabatowy: Pisanka5

 

Julia Hałka - artysta-tancerz, absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca. W 2012 roku uzyskała dyplom tancerza Związku Artystów Scen Polskich. Następnie kontynuowała swoją edukację w CODARTS University of Arts w Rotterdamie, gdzie miała okazję współpracować z takimi choreografami jak Marina Mascarell, Jan Martens, Tom Simons, Sjoerd Vreugdenhil, Jona San Martin oraz Amancio Gonzales. W 2015 roku dołączyła do zespołu De Stilte w Bredzie jako stażystka, a w 2016 roku uzyskała dyplom z zakresu tańca współczesnego. Uczestniczyła także w wielu warsztatach tanecznych organizowanych między innymi przez Netherlands Dance Theatre.

#ćwiczMY