Kontakt

 

Kontakt

POLSKI TEATR TAŃCA
siedziba i studio prób: ul. Kozia 4, 61-835 Poznań
NIP: 7781305518
centrala: +48 61 8 52 42 42/41 
sekretariat/fax: +48 61 8 53 23 70
e-mail: teatr@ptt-poznan.pl

Praktyki: praktyki.ptt@gmail.com

teatr czynny: pon.-pt., godz. 9:00-17:00

Dyrektor
Iwona Pasińska

Sekretariat
Małgorzata Andrzejewska
(+48) 61 85 80 455
teatr@ptt-poznan.pl

Zastępca dyrektora
Adriana Mikołajczak
(+48) 61 85 80 452
a.mikolajczak@ptt-poznan.pl

Główna księgowa
Weronika Grabowiecka
(+48) 61 85 80 459
w.grabowiecka@ptt-poznan.pl

Księgowość
(+48) 61 85 80 461
ksiegowosc@ptt-poznan.pl

Kuratorka - koordynatorka ds. programowych
Anna Królica
​​​​​​​(+48) 61 85 80 456
a.krolica@ptt-poznan.pl

Specjalista ds. PR
Anna Koczorowska
​​​​​​​(+48) 61 85 80 467
a.koczorowska@ptt-poznan.pl

Menadżer
Ewelina Chatłas
​​​​​​​(+48) 61 85 80 460
impresariat@ptt-poznan.pl

Menadżer
Andrzej Kryczka
​​​​​​​(+48) 61 85 80 466
a.kryczka@ptt-poznan.pl

Producent
Robert Chodyła
​​​​​​​(+48) 61 85 80 454
r.chodyla@ptt-poznan.pl

Specjalista ds. multimediów
Mateusz Fabiś
​​​​​​​(+48) 61 85 80 454
m.fabis@ptt-poznan.pl

Koordynator ds. artystycznych
Katarzyna Rzetelska
k.rzetelska@ptt-poznan.pl

Zamówienia publiczne / kadry
Urszula Kasprzak
​​​​​​​​​​​​​​(+48) 61 85 80 453
zam.publ@ptt-poznan.pl

Koordynator administracyjny
Grzegorz Okupniak
​​​​​​​​​​​​​​(+48) 61 85 80 463
techniczny@ptt-poznan.pl 

Koordynator techniczny
Grzegorz Potocki
(+48) 515 158 741
g.potocki@ptt-poznan.pl

Asystent ds. kostiumów i rekwizytów
Adriana Cygankiewicz
a.cygankiewicz@ptt-poznan.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Kinga Białczyk-Przybysz
iod@ptt-poznan.pl

Numer konta
37 12 40 65 95 1111 0010 31 35 6636
PEKAO. S.A. Oddział w Poznaniu